Nieuwsoverzicht
Resultaten

Milieuorganisaties tekenen dinsdag bezwaar aan tegen de 'extreme' hoeveelheden giftig kwik die de nieuwe kolencentrale van RWE/Essent bij de Waddenzee mag lozen.

Gisteravond is de eerste glasaal gevangen bij Nieuwe Statenzijl.

Vorige week heeft het ministerie van Economische Zaken een nieuwe vergunning verleend aan de garnalenvissers in de Waddenzee.

Het Programma naar een Rijke Waddenzee heeft het Nederlands-Duitse kennisnetwerk rondom de Eems-Dollard in beeld laten brengen.

Schiermonnikoog neemt het autogebruik onder de loep. Officieel is het eiland autoluw, maar de indruk bestaat dat bewoners en bedrijven steeds vaker de auto pakken.

Op woensdag 11 maart a.s. vertelt Mardik Leopold in het TV-programma De Kennis van Nu over de grijze zeehond, die een echt zeeroofdier blijkt te zijn.

In het Lauwersmeer zijn vrijdag duizend zeeforellen uitgezet. De vis moet zich de komende jaren verspreiden over Friesland, Groningen en Drenthe

DOKKUM - Noordoost-Friesland moet naar Duitsland kijken om de Waddenkust toeristisch te ontwikkelen. Dat stelt Jouke van Dijk, directievoorzitter van de Waddenacademie en hoogleraar regionale arbeidsmarktanalyse aan de RUG.

De politie arriveert vaak te laat bij meldingen op de Waddeneilanden. Op Ameland halen ze zelfs slechts in 35 procent van de gevallen de norm van een kwartier.

TERSCHELLING - Het toerisme is de belangrijkste economische sector op de eilanden. 27 procent van de bedrijven op de Waddeneilanden richt zich op het toerisme. Dat is bijna drie keer zoveel als het landelijk gemiddelde (10 procent).

Van woensdag 4 tot zondag 8 maart wordt in Berlijn de belangrijkste toerisme vakbeurs van de Wereld gehouden.

De Waddeneilanden tekenden gisteren opnieuw een convenant met de provincie Fryslân en het Rijk. Ook de provincie Noord-Holland, vertegenwoordigd door gedeputeerde Sweet, en Texel ondertekenen het convenant. Namens het Rijk tekende Minister Plasterk van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties. Doel van het convenant is het intensiveren van de onderlinge samenwerking.
- vorige pagina
- 1
- ...
- 117
- ...
- 675
- volgende pagina