Nieuwsoverzicht
Resultaten

Er heeft mogelijk een stad gelegen op het eiland Griend in de Waddenzee.

Harlingen - Een brandje in de machinekamer van de charter Flierefluiter in de Willemshaven in Harlingen kon vanochtend op tijd worden geblust.

West-Terschelling - De eerste passagier van de Eigen Veerdienst Terschelling (EVT) was vanochtend de Antwerpse Marjolijn Velvis, die in Harlingen wilde controleren of haar autoraampje wel dichtzat.

Winschoten - De zeehondenpopulatie in het Nederlandse en Duitse deel van de Waddenzee blijft groeien. Terwijl medewerkers van Imares, instituut voor zee-ecologisch onderzoek, nog volop aan het tellen zijn, maakten de collega's van het Laves instituut gisteren bekend dat er in het Duitse deel van de Waddenzee 6162 zeehonden zijn geteld.

Winschoten - Het ministerie van landbouw in Den Haag wordt vrijdag door de Duitse collega's ingelicht over de dioxinekwestie bij de Eems. Dat heeft de Voedsel en Waren Autoriteit in Oldenburg donderdagmiddag gezegd.

VLIELAND - Een surfende strandwachter is gisteravond aan de Noordzeekant van Vlieland in problemen gekomen. De surfer verloor zijn plank, toen hij op zijn vrije avond probeerde van de Hors naar de oostpunt van het eiland te surfen.

Finsterwolde/Termunten/leer - Na de ontdekking van dioxine in de uiterwaarden van de Eems bij Jemgum, gaat Landkreis Leer ook paling, afkomstig uit de rivier, onderzoeken op mogelijke aanwezigheid van deze kankerverwekkende stof.

Rottum - De mantelmeeuw broedde al op Zuiderduin, lepelaars bouwden hun nestje op Rottumeroog en nu weet een stelletje Kleine Zilverreigers zich ook al te settelen op het eilandje Zuiderduin. De kleine spierwitte reigers met zwarte snavel en poten hebben een lepelaarsnest gekraakt en opgeknapt.

Pieterburen - De Zeehondencrèche in Pieterburen trekt dit jaar tot nu toe minder bezoekers dan andere jaren.

Delfzijl - De hoeveelheid zwerfvuil in en rond de haven van Delfzijl wordt teruggedrongen.

Lauwersoog - Diep bedroevend. Zo betitelt Martin Loos uit Lauwersoog de actie van Greenpeace gisteren in de Noordzee. Actievoerders gooiden gisteren zo'n 200 kilometer ten noordoosten van Groningse kust 150 blokken natuursteen in zee om de boomkorvisserij in het Sylt Buiten Rif tegen te gaan.

Noordpolderzijl - Ze zijn er nog niet. De zes avonturiers die zondag 3 augustus in hun zelfgemaakte boomstamkano uit Den Helder vertrokken, arriveerden gistermiddag in het haventje van Noordpolderzijl, de kleinste zeehaven van Nederland.
- vorige pagina
- 1
- ...
- 421
- ...
- 676
- volgende pagina