Nieuwsoverzicht
Zoeken in de index
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 660
- ...
- pagina 672
- volgende pagina
Resultaten

Texel
De lepelaars die in het Staatsbosbeheer reservaat De Geul op Texel broeden laten zich dit jaar erg goed zien. Vanaf het uitkijkpunt aan de Mokweg zijn tientallen lepelaars te zien de broeden of aan het nestelen zijn.

Texel
Dinsdag 20 april wordt in opdracht van Staatsbosbeheer het gedeelte van de Krimweg dat binnen het Nationaal Park Duinen van Texel ligt opgeknapt.

Esbjerg
Voorzitter Ed Nijpels: "Er kan nog veel worden verbeterd aan de veiligheid van de scheepvaart rondom de Wadden. Zo kunnen we beginnen met de invoering van wat internationaal is afgesproken na bijvoorbeeld de catastrofe met de Prestige voor de Spaanse kust."

Gedeputeerde Staten houden vast aan het bestuursakkoord en gaan vooralsnog niet akkoord met het verlenen van medewerking aan de nieuwe opsporing en winning van waddengas.

DEN HAAG
Het adviesorgaan van de regering, de Raad voor de Wadden, laat vanmiddag aan de Tweede Kamer weten voorstander te zijn van extra gaswinning in het Waddengebied.

HARLINGEN
Het waddengebied krijgt een eigen radiostation. Radio Waddenzee is alleen 's zomers in de lucht en vooral bedoeld voor toeristen. Dat heeft initiatiefnemer H. Kuipers dinsdag bekend gemaakt.

UTRECHT
Ook op vrijdag heeft vakantieverkeer voor extra drukte op de Nederlandse wegen gezorgd. De hele dag stonden richting de bekende recreatiegebieden files, aldus verkeerscentrale TIC.

Vlieland
Het Cavalerie Schietkamp (CSK) op Vlieland zal vanaf 15 april aanstaande gesloten zijn.

LEEUWARDEN
De bodemdaling door gaswinning aan de oostkant van Ameland is groter dan deskundigen tot nu toe dachten. Volgens de laatste prognoses zal de grond in 2020 maximaal 34 centimeter gezakt zijn. Dat is 6 centimeter meer dan in 2000 in de uitgebreide beoordeling van de bodemdaling Ameland was vastgesteld.

Greenpeace Nederland laat de komende weken onderzoek doen naar giftige stoffen in mens en dier. De milieuorganisatie roept mensen op zich hiervoor aan te melden. Uiteindelijk zal bij honderd mensen en vier diersoorten bloedonderzoek plaatsvinden. Het gaat om schadelijke stoffen die in veel dagelijkse producten zoals computers, vinylzeil en parfum zijn verwerkt.

Leiden
Van 20 tot en met 30 mei 2004 vindt voor de derde keer de Week van de Zee plaats. Een week barstensvol activiteiten die een groot publiek de kust en zee op een speciale manier zal laten beleven. Activiteiten georganiseerd in het hele land; langs de hele kust en in het binnenland!

LEEUWARDEN
De Friese gedeputeerden hebben nog geen officieel standpunt ingenomen over gaswinning in de Waddenzee. Het onderwerp is besproken tijdens het wekelijks collegeberaad, maar een beslissing hierover valt pas na het overleg van volgende week.
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 660
- ...
- pagina 672
- volgende pagina