Nieuwsoverzicht
Zoeken in de index
Resultaten



Is dialectgebruik op Ameland uniek in Nederland?



Delfzijl subsidieert de stichting XXL Art met een bedrag van 5.000 euro voor het kunstproject Waddenkustlijn.


Een AB-412 helikopter van het Defensie Helikopter Commando is vanmiddag en vannacht ingezet om patiënten vanaf Terschelling naar het vasteland te vervoeren. De patiënten, van wie er 1 kampte met hartproblemen, zijn overgebracht naar Medisch Centrum Leeuwarden.

Provincie Fryslân stelt 110.000 Euro subsidie beschikbaar voor het delen van kennis over het project C2C Islands.

De wadbodem bij Griend is een van de meest dierenrijke van de Waddenzee. Dat blijkt uit een grootschalig bodemfaunaonderzoek van het NIOZ op Texel.


Op Vlieland en Texel spoelen sinds een paar dagen dode zeevogels aan, die bedekt zijn met een plakkerige substantie. Het gaat voornamelijk om alken, zeekoeten en noordse stormvogels. Het NIOZ, het Nederlands Instituut voor zee-onderzoek, waarschuwt mensen om de kadavers niet aan te raken.
- vorige pagina
- 1
- ...
- 322
- ...
- 679
- volgende pagina