Nieuwsoverzicht
Zoeken in de index
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 563
- ...
- pagina 670
- volgende pagina
Resultaten

WEST-TERSCHELLING - De overlast van droogvallende schepen op de Boschplaat op Terschelling neemt toe.

Groningen - Een experiment met aardgasbussen en -auto's op Texel en Terschelling heeft een kans, als de rederijen meedoen.

HEEG - Passanten en watersporters hebben zaterdag en zondag een zeehond gesignaleerd in het Heegermeer.

WEST-TERSCHELLING - De veranderingen in de dienstregeling en het reserveringssysteem die Rederij Doeksen op 1 januari wil doorvoeren, leiden tot onrust op Terschelling.

Visserij bedreigt over de hele wereld de biodiversiteit van de zee. Overal gaat de mariene habitat achteruit. Maar het is nog steeds niet te laat om deze achteruitgang tegen te gaan, zegt hoogleraar Mariene Biologie Wim Wolff van de Rijksuniversiteit Groningen. `De middelen zijn er.'

TERSCHELLING - De pleziervaart op de Waddenzee is zo fors toegenomen dat de veiligheid op het water en in de havens in het geding is.

Op vrijdag 25 november 2005 heeft de heer J.G.M. Alders, Commissaris van de Koningin in de provincie Groningen, gemaal en schutsluis Schaphalsterzijl geopend.

WEST-TERSCHELLING - Tussen Terschelling en Ameland wordt voor de scheepvaart een oude vaargeul opnieuw bebakend.

SINT ANNAPAROCHIE - De VVD op Het Bildt is nijdig dat de Waddenzee door de rijksoverheid alsnog wordt voorgedragen als werelderfgoed.

WEST-TERSCHELLING - Staatsbosbeheer gaat de komende vijf jaar voor €2 miljoen herstelwerkzaamheden uitvoeren aan de duinen op Terschelling.

Texel - Voor het eerst in de geschiedenis is een zeldzame evervis aangespoeld op de Nederlandse kust.

Schiermonnikoog - Natuurmonumenten heeft sinds gisteren het natuurbeheer over heel Schiermonnikoog.
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 563
- ...
- pagina 670
- volgende pagina