Nieuwsoverzicht
Zoeken in de index
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 552
- ...
- pagina 670
- volgende pagina
Resultaten

Zondag 22 januari werd de pikzwarte zeehond op Vlieland gevonden.

Als het aan dit kabinet ligt mag er in de komende jaren 15 tot 40 miljard kubieke meter uit de bodem van de Waddenzee worden gepompt uit vijf velden ten noorden van Anjum.

Elke vijf jaar wordt onderzocht of de zeewering nog aan de nieuwste veiligheidsnormen voldoet. En als de normen worden aangescherpt, deugt de dijk niet meer. Op papier althans. Maar onveilig zijn ze ook niet.

BALLUM Burgemeester Paul Verhoeven leidde gistermiddag zijn laatste raadsvergadering op Ameland.

HINDELOOPEN - De reddingstations aan het IJsselmeer hadden het in 2005 drukker dan die rond de Waddenzee.

LEEUWARDEN - Na Ameland, Vlieland en Schiermonnikoog komt nu ook de winning van aardgas bij Terschelling weer in beeld.

NES - Ameland wil dat jachthaven Het Leije Gat bij Nes in de toekomst kan worden uitgebreid.

Alkmaar - De Afsluitdijk moet dringend versterkt worden. Ook aan de overige dijken die Noord-Holland beschermen tegen het wassende water uit de Noordzee, de Waddenzee, en het IJssel- en Markermeer mankeert van alles.

LEEUWARDEN - De derde nota voor de Waddenzee mag van de betrokken gemeenten de prullenbak in.

Pieterburen
De zeehondencrèche in Pieterburen maakt zich ernstig zorgen over het stijgende aantal verdronken zeehonden en bruinvissen dat aanspoelt op de Nederlandse kust.

De drie waddenprovincie Groningen, Friesland en Noord-Holland hebben ernstige kritiek op het rijksbeleid voor de Waddenzee. In de planologische kernbeslissing (pkb) Derde Nota Waddenzee worden alle ontwikkelingen voor de komende jaren vastgelegd.

Directeur Pieter Smit van de VVV Ameland zou graag zien dat mensen vanuit hun vakantiebungalow uitstapjes kunnen regelen.
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 552
- ...
- pagina 670
- volgende pagina