Nieuwsoverzicht
Zoeken in de index
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 502
- ...
- pagina 671
- volgende pagina
Resultaten

Het waterschap Noorderzijlvest heeft vannacht een dijkbewaking uitgevoerd. Voor de nacht van dinsdag op woensdag werd weeralarm afgegeven.

De eerste najaarsstorm heeft op veel plaatsen geleid tot overlast, vooral door omgevallen bomen en hoogwater. Het KNMI registreerde tegen 5 uur vanochtend bij Lauwersoog een gemiddelde wind van 89 km/uur overeenkomend met zware storm, windkracht 10.

PKB Derde Nota Waddenzee naar Eerste Kamer

Delfzijl - Het waterschap Noorderzijlvest heeft vannacht langs de waddenkust maatregelen getroffen tegen de noordwesterstorm.

Help mee het biotoop van de zeldzame klokjesgentiaan uit te breiden en boomopslag die heide dreigt te overwoekeren te verwijderen.

Vandaag nemen de lijsttrekkers van de grote partijen een rapport in ontvangst over Natuurlijke Klimaatbuffers.

LEEUWARDEN - Wie geld wil uit het Waddenfonds moet terecht kunnen bij een gezamenlijk loket van de provincies Friesland, Groningen en Noord-Holland.

HARLINGEN - De snelle veerdienst op Vlieland vaart vandaag niet vanwege de harde wind.

Vlieland - F16's van de Koninklijke Luchtmacht gooien de komende twee weken 32 echte bommen op de Vliehors, in het westen van Vlieland.

VLIELAND - Een gestrand zeiljacht op het Noordzeestrand van Vlieland leidde gisteravond tot een escalatie van het slepende conflict tussen de bergers van de Terschellinger rederij Noordgat en reddingsmaatschappij KNRM.

Den Haag - Harlingen mag de haven uitbreiden in de Waddenzee, als het voldoet aan een lange reeks strenge eisen.

Vlieland - Opnieuw sneuvelt er een record op Vlieland. Meldde de gemeente begin dit jaar nog trots dat in 2005 op het eiland maar liefst 82 huwelijken zijn gesloten, morgen staat de honderdste trouwpartij van 2006 op stapel.
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 502
- ...
- pagina 671
- volgende pagina