Nieuwsoverzicht
Resultaten


SCHIERMONNIKOOG - Zelden zullen de bewoners van Schiermonnikoog zich meer eilander hebben gevoeld dan gisteren. Een grote stroomstoring maakte van zondagnacht tot ver in de middag van het eiland weer een echt eiland.



SCHIERMONNIKOOG - Duitse initiatiefnemers willen in 2011 60 kilometer ten noorden van Schiermonnikoog drie windmolenparken bouwen.

Zijn natuurschool bestaat dit jaar twintig jaar en heeft inmiddels acht locaties in Nederland. Het begon allemaal in Lauwersoog. Een plek die volgens directeur Ib Huysman de toegangspoort tot de Waddenzee moet worden.

LAUWERSOOG - Het ministerie van landbouw, natuur en voedselkwaliteit (LNV) gaat een reddingsplan maken voor de Waddenzee.

WEST-TERSCHELLING - De Raad voor de Wadden pleit voor meer overtochten tussen de eilanden en de vaste wal.

De Friese overheden, zoals vertegenwoordigd in het bestuurlijk overleg gas- en zoutwinning, vragen de minister van Economische Zaken terughoudend te zijn in het aanpassen van vergunningen van Vermilion en Frisia Zout voor de winning van gas- en zout. Dit hebben zij het Ministerie van Economische Zaken meegedeeld in het bestuurlijk overleg.

PIETERBUREN - Zeehondencrèche Lenie 't Hart in Pieterburen wil het centrum van het dorp meer betrekken bij de opvang. Er wordt bij de verbouw van de crèche nagedacht over de mogelijkheid om via een doorsteek bezoekers naar het centrum te leiden.

LAUWERSOOG - Op het haventerrein van Lauwersoog zou een gebouw met een uitkijktoren moeten komen om over het waddengebied te kunnen kijken.
- vorige pagina
- 1
- ...
- 383
- ...
- 676
- volgende pagina