Nieuwsoverzicht
Zoeken in de index
Resultaten

DEN HAAG - Natuur- en milieuorganisaties moeten niet procederen over de vergunning die mosselvissers hebben aangevraagd voor najaarsvisserij op het Wad. Minister Gerda Verburg riep betrokken organisaties gisteren op niet naar de Raad van State te stappen: "Dat is een investering in vertrouwen. Daar is iedereen mee gediend."

DELFZIJL - Wie op de Handelskade Oost in Delfzijl de pier betreedt en helemaal doorloopt tot het eind, steekt onvermoed de Duitse grens over.

Schiermonnikoog is blij dat het eiland enkele jaren terug niet eigenaar is geworden van de veerdam.

Waterschap Noorderzijlvest heeft uit de zeedijk bij Delfzijl drie oude persleidingen gehaald.

HARLINGEN/FRANEKER - Het landbouwproject Zilte Agriport, waarbij gebruik wordt gemaakt van de verzilting in Noordwest-Friesland, komt in aanmerking voor een subsidie. Het project krijgt 22.500 euro van de provincie.

'Dichterbij dorp goed voor bereikbaarheid'
SCHIERMONNIKOOG - De veerdam van Schiermonnikoog wordt in de toekomst mogelijk verplaatst. "Onderzoek moet aantonen of de veerdam dichterbij het dorp kan komen", zegt burgemeester Bert Swart.

LAUWERSOOG - De garnalenvloot van Lauwersoog en Den Oever blijft deze week aan de wal. De vissers gooien hun netten niet uit omdat vissen met de huidige lage prijzen niet rendabel is.

PIETERBUREN - De ondernemersvereniging in Pieterburen doet een beroep op het bestuur van de zeehondencrèche om zich sterk te maken voor nieuwbouw in het dorp.

OOSTEREND - Een groep van 140 mensen van de Waddenvereniging heeft zaterdag meer dan 20 kuub afval van de Boschplaat verzameld en afgevoerd. Verdeeld over acht groepen struinden de vrijwilligers het natuurgebied op Terschelling af.

EEMSHAVEN - Het immense cruiseschip Celebrity Solstice komt waarschijnlijk dinsdagavond laat aan in de Eemshaven.

HANTUMHUIZEN - Ruim negentig melkveehouders van de Waddeneilanden en uit Noord-Friesland en Noord-Groningen leveren sinds kort melk voor de productie van Deichgold, ofwel Dijkgoud.

DEN HAAG - De Vereniging Wadvaarders is boos op het ministerie van landbouw en natuur.
- vorige pagina
- 1
- ...
- 422
- ...
- 685
- volgende pagina