Provincie Noord-Holland heeft ambitieuze plannen met structuurvisie

Gepubliceerd op 1 februari 2008OverheidAangemaakt door Provincie Noord-Holland (via INP Nieuwsbank)

Meer windmolenparken voor de kust? Grote woontorens bij stationslocaties? Voor Ton Hooijmaijers, gedeputeerde Ruimtelijke Ordening, zijn dat te verkennen opties voor de toekomst.

De provincie gaat deze en andere mogelijke ruimtelijke aanpassingen de komende maanden onderzoeken op wenselijkheid en haalbaarheid. De uitkomsten worden opgenomen in een nieuwe visie op de ruimtelijke ordening, de zogeheten Structuurvisie, die Provinciale Staten (PS) naar verwachting begin 2009 zullen vaststellen.

De provincie bekijkt welke problemen en uitdagingen er zijn voor de komende 30 jaar en hoe die het beste aangepakt kunnen worden. Hoe ontwikkelt Noord-Holland zich de komende jaren? Hoe kunnen we daar het beste mee omgaan, willen en kunnen we daar in de ruimtelijke ordening invloed op uitoefenen?

Denk mee!
De provincie doet dat met een open blik en nodigt gemeenten, bedrijfsleven, onderzoekers, maatschappelijke organisaties én de Noord-Hollandse bevolking uit om mee te denken. Dat kan bijvoorbeeld via de website www.noord-holland.nl/structuurvisie. [...]